Burlingame AYSO Region 63 Traditional_Logo_Color:
American Youth Soccer Organization - Great Soccer Starts Here!

Home

Mission Statement

2014 Calendar

2014 Schedule

Coaches

Referees

Parents & Players

FAQ

AY Board, Meeting Minutes & Budget

Kids Zone

Forms


Membership

Join Now

Login

2013 Master Schedule

UPDATED 9/3/2013 - changes in RED

Date Day Time Home Visitor Field
 Division: U05B
7-Sep Saturday 11:00 AM B03 B04 Village Park
7-Sep Saturday 3:30 PM B01 B02 Village Park
 Division: U05G
7-Sep Saturday 12:30 PM G03 G04 Village Park
7-Sep Saturday 2:00 PM G01 G02 Village Park
 Division: U06B
7-Sep Saturday 12:00 PM B04 B03 Ray Park
7-Sep Saturday 1:00 PM B01 B02 Ray Park
7-Sep Saturday 4:00 PM B05 B06 Ray Park
 Division: U06G
7-Sep Saturday 11:00 AM G05 G06 Ray Park
7-Sep Saturday 2:00 PM G01 G02 Ray Park
7-Sep Saturday 3:00 PM G04 G03 Ray Park
 Division: U07B
7-Sep Saturday 11:00 AM B12 B04 Washington Field 3
7-Sep Saturday 12:00 PM B10 B11 Washington Field 3
7-Sep Saturday 1:00 PM B07 B01 Washington Field 3
7-Sep Saturday 2:00 PM B06 B05 Washington Field 3
7-Sep Saturday 3:00 PM B08 B02 Washington Field 3
7-Sep Saturday 4:00 PM B03 B09 Washington Field 3
 Division: U07G
7-Sep Saturday 11:00 AM G14 G08 Washington Field 4
7-Sep Saturday 12:00 PM G04 G07 Washington Field 4
7-Sep Saturday 1:00 PM G03 G09 Washington Field 4
7-Sep Saturday 1:00 PM G01 G10 Washington Field 5
7-Sep Saturday 2:00 PM G12 G06 Washington Field 4
7-Sep Saturday 2:00 PM G02 G13 Washington Field 5
7-Sep Saturday 3:00 PM G05 G11 Washington Field 5
 Division: U08B
7-Sep Saturday 11:00 AM B12 B08 Washington Field 1
7-Sep Saturday 11:00 AM B03 B09 Washington Field 5
7-Sep Saturday 12:00 PM B05 B11 Washington Field 1
7-Sep Saturday 12:00 PM B04 B07 Washington Field 5
7-Sep Saturday 1:00 PM B13 B14 Washington Field 1
7-Sep Saturday 2:00 PM B06 B02 Washington Field 1
7-Sep Saturday 3:00 PM B01 B10 Washington Field 1
 Division: U08G
7-Sep Saturday 11:00 AM G11 G09 Washington Field 2
7-Sep Saturday 12:00 PM G08 G02 Washington Field 2
7-Sep Saturday 1:00 PM G03 G01 Washington Field 2
7-Sep Saturday 2:00 PM G04 G07 Washington Field 2
7-Sep Saturday 3:00 PM G06 G05 Washington Field 2
7-Sep Saturday 4:00 PM G12 G10 Washington Field 2
 Division: U10B
7-Sep Saturday 11:00 AM B11 B08 Murray South
7-Sep Saturday 12:00 PM B04 B02 Murray North
7-Sep Saturday 12:00 PM B13 B06 Murray South
7-Sep Saturday 1:00 PM B09 B12 Murray North
7-Sep Saturday 3:00 PM B05 B07 Murray North
7-Sep Saturday 4:00 PM B15 B10 Murray North
7-Sep Saturday 4:00 PM B03 B01 Murray South
7-Sep Saturday 6:00 PM B16 B14 Murray North
 Division: U10G
7-Sep Saturday 11:00 AM G03 G05 Murray North
7-Sep Saturday 1:00 PM G04 G07 Murray South
7-Sep Saturday 2:00 PM G09 G01 Murray North
7-Sep Saturday 2:00 PM G13 G14 Murray South
7-Sep Saturday 3:00 PM G06 G02 Murray South
7-Sep Saturday 5:00 PM G10 G11 Murray North
7-Sep Saturday 5:00 PM G12 G08 Murray South
 Division: U12B
7-Sep Saturday 11:30 AM B05 B06 Bayside (U12B)
7-Sep Saturday 12:45 PM B03 B04 Bayside (U12B)
7-Sep Saturday 2:00 PM B07 B08 Bayside (U12B)
7-Sep Saturday 3:15 PM B01 B02 Bayside (U12B)
 Division: U12G
7-Sep Saturday 12:30 PM G04 G01 BHS Backfield (U12G)
7-Sep Saturday 1:45 PM G05 G06 BHS Backfield (U12G)
7-Sep Saturday 3:00 PM G03 G02 BHS Backfield (U12G)
7-Sep Saturday 4:15 PM G08 G07 BHS Backfield (U12G)
 Division: U14B
7-Sep Saturday 9:15 AM HB-U14BH02 HB-U14BH04 North School (U14)
7-Sep Saturday 10:45 AM HB-U14BH01 HB-U14BH05 North School (U14)
7-Sep Saturday 12:15 PM HB-U14BH04 B04 North School (U14)
7-Sep Saturday 2:00 PM B01 B02 Franklin
7-Sep Saturday 2:00 PM HB-U14BH03 B05 SMHS (U14B)
7-Sep Saturday 3:20 PM B03 B06 Franklin
 Division: U14G
7-Sep Saturday 10:00 AM G04 HB-U14GH02 BAYSIDE
7-Sep Saturday 11:20 AM G01 HB-U14GH04 Franklin
7-Sep Saturday 12:40 PM G03 HB-U14GH03 Franklin
7-Sep Saturday 1:45 PM HB-U14GH05 HB-U14GH02 North School (U14)
7-Sep Saturday 4:40 PM G06 G02 Franklin
7-Sep Saturday 6:00 PM G05 HB-U14GH01 Franklin



Date Day Time Home Visitor Field
 Division: U07B
8-Sep Sunday 8:30 AM B03 B01 Washington Field 3
8-Sep Sunday 9:30 AM B02 B05 Washington Field 3
8-Sep Sunday 10:30 AM B11 B09 Washington Field 3
8-Sep Sunday 11:30 AM B04 B07 Washington Field 3
8-Sep Sunday 12:30 PM B08 B06 Washington Field 3
8-Sep Sunday 1:30 PM B12 B10 Washington Field 3
 Division: U07G
8-Sep Sunday 8:30 AM G07 G08 Washington Field 4
8-Sep Sunday 8:30 AM G03 G12 Washington Field 5
8-Sep Sunday 9:30 AM G09 G01 Washington Field 4
8-Sep Sunday 9:30 AM G13 G14 Washington Field 5
8-Sep Sunday 10:30 AM G06 G02 Washington Field 4
8-Sep Sunday 10:30 AM G10 G11 Washington Field 5
8-Sep Sunday 11:30 AM G04 G05 Washington Field 4
 Division: U08B
8-Sep Sunday 8:30 AM B04 B05 Washington Field 1
8-Sep Sunday 9:30 AM B02 B13 Washington Field 1
8-Sep Sunday 10:30 AM B12 B06 Washington Field 1
8-Sep Sunday 11:30 AM B03 B14 Washington Field 1
8-Sep Sunday 11:30 AM B10 B11 Washington Field 5
8-Sep Sunday 12:30 PM B07 B08 Washington Field 1
8-Sep Sunday 12:30 PM B09 B01 Washington Field 5
 Division: U08G
8-Sep Sunday 8:30 AM G03 G09 Washington Field 2
8-Sep Sunday 9:30 AM G07 G01 Washington Field 2
8-Sep Sunday 10:30 AM G08 G06 Washington Field 2
8-Sep Sunday 11:30 AM G10 G11 Washington Field 2
8-Sep Sunday 12:30 PM G12 G04 Washington Field 2
8-Sep Sunday 1:30 PM G02 G05 Washington Field 2
 Division: U10B
8-Sep Sunday 8:00 AM B05 B12 Murray North
8-Sep Sunday 10:00 AM B02 B11 Osberg Field
8-Sep Sunday 11:00 AM B15 B03 Murray North
8-Sep Sunday 11:00 AM B07 B06 Murray South
8-Sep Sunday 12:00 PM B01 B10 Osberg Field
8-Sep Sunday 1:00 PM B04 B14 Osberg Field
8-Sep Sunday 2:00 PM B13 B09 Osberg Field
8-Sep Sunday 4:00 PM B08 B16 Osberg Field
 Division: U10G
8-Sep Sunday 8:00 AM G12 G06 Murray South
8-Sep Sunday 9:00 AM G08 G09 Murray North
8-Sep Sunday 9:00 AM G07 G11 Murray South
8-Sep Sunday 10:00 AM G02 G13 Murray North
8-Sep Sunday 10:00 AM G03 G14 Murray South
8-Sep Sunday 11:00 AM G04 G05 Osberg Field
8-Sep Sunday 3:00 PM G01 G10 Osberg Field
 Division: U12B
8-Sep Sunday 12:30 PM B07 B06 BHS Backfield (U12B)
8-Sep Sunday 1:45 PM B03 B02 BHS Backfield (U12B)
8-Sep Sunday 3:00 PM B04 B01 BHS Backfield (U12B)
8-Sep Sunday 4:15 PM B08 B05 BHS Backfield (U12B)
 Division: U12G
8-Sep Sunday 8:30 AM G01 G06 Bayside (U12G)
8-Sep Sunday 9:45 AM G04 G07 Bayside (U12G)
8-Sep Sunday 12:30 PM G03 G08 Bayside (U12G)
8-Sep Sunday 1:45 PM G02 G05 Bayside (U12G)
 Division: U14B
8-Sep Sunday 9:15 AM HB-U14BH04 B02 North School (U14)
8-Sep Sunday 9:20 AM B03 B01 Franklin
8-Sep Sunday 10:45 AM HB-U14BH05 HB-U14BH03 North School (U14)
8-Sep Sunday 12:00 PM B02 B05 Franklin
8-Sep Sunday 1:20 PM B06 HB-U14BH01 Franklin
8-Sep Sunday 1:45 PM HB-U14BH02 B04 North School (U14)
 Division: U14G
8-Sep Sunday 8:00 AM G02 G05 Franklin
8-Sep Sunday 10:40 AM G04 HB-U14GH03 Franklin
8-Sep Sunday 11:00 AM HB-U14GH02 G05 Bayside (U14)
8-Sep Sunday 12:15 PM HB-U14GH05 HB-U14GH04 North School (U14)
8-Sep Sunday 2:40 PM G06 HB-U14GH01 Franklin
8-Sep Sunday 4:00 PM G03 G01 Franklin



Date Day Time Home Visitor Field
 Division: U05B
14-Sep Saturday 10:00 AM B04 B02 Village Park
14-Sep Saturday 11:30 AM B03 B01 Village Park
 Division: U05G
14-Sep Saturday 8:30 AM G03 G01 Village Park
14-Sep Saturday 1:00 PM G04 G02 Village Park
 Division: U06B
14-Sep Saturday 8:30 AM B04 B01 Ray Park
14-Sep Saturday 11:30 AM B03 B05 Ray Park
14-Sep Saturday 1:30 PM B02 B06 Ray Park
 Division: U06G
14-Sep Saturday 9:30 AM G03 G05 Ray Park
14-Sep Saturday 10:30 AM G04 G01 Ray Park
14-Sep Saturday 12:30 PM G02 G06 Ray Park
 Division: U07B
14-Sep Saturday 8:30 AM B08 B04 Washington Field 3
14-Sep Saturday 9:30 AM B03 B06 Washington Field 3
14-Sep Saturday 10:30 AM B01 B10 Washington Field 3
14-Sep Saturday 11:30 AM B09 B12 Washington Field 3
14-Sep Saturday 12:30 PM B02 B11 Washington Field 3
14-Sep Saturday 1:30 PM B07 B05 Washington Field 3
 Division: U07G
14-Sep Saturday 8:30 AM G11 G14 Washington Field 4
14-Sep Saturday 9:30 AM G13 G12 Washington Field 4
14-Sep Saturday 10:30 AM G07 G05 Washington Field 4
14-Sep Saturday 10:30 AM G08 G03 Washington Field 5
14-Sep Saturday 11:30 AM G10 G04 Washington Field 4
14-Sep Saturday 11:30 AM G09 G06 Washington Field 5
14-Sep Saturday 12:30 PM G01 G02 Washington Field 5
 Division: U08B
14-Sep Saturday 8:30 AM B09 B06 Washington Field 1
14-Sep Saturday 8:30 AM B13 B12 Washington Field 5
14-Sep Saturday 9:30 AM B07 B05 Washington Field 1
14-Sep Saturday 9:30 AM B11 B14 Washington Field 5
14-Sep Saturday 10:30 AM B08 B03 Washington Field 1
14-Sep Saturday 11:30 AM B01 B02 Washington Field 1
14-Sep Saturday 12:30 PM B10 B04 Washington Field 1
 Division: U08G
14-Sep Saturday 8:30 AM G07 G05 Washington Field 2
14-Sep Saturday 9:30 AM G08 G04 Washington Field 2
14-Sep Saturday 10:30 AM G01 G10 Washington Field 2
14-Sep Saturday 11:30 AM G09 G12 Washington Field 2
14-Sep Saturday 12:30 PM G02 G11 Washington Field 2
14-Sep Saturday 1:30 PM G03 G06 Washington Field 2
 Division: U10B
14-Sep Saturday 8:00 AM B13 B16 Murray North
14-Sep Saturday 9:00 AM B08 B09 Murray North
14-Sep Saturday 9:00 AM B14 B06 Murray South
14-Sep Saturday 10:00 AM B10 B07 Murray South
14-Sep Saturday 11:00 AM B03 B05 Murray North
14-Sep Saturday 12:00 PM B15 B12 Murray North
14-Sep Saturday 2:00 PM B01 B02 Murray North
14-Sep Saturday 3:00 PM B11 B04 Murray South
 Division: U10G
14-Sep Saturday 8:00 AM G01 G02 Murray South
14-Sep Saturday 10:00 AM G09 G06 Murray North
14-Sep Saturday 11:00 AM G08 G03 Murray South
14-Sep Saturday 12:00 PM G11 G14 Murray South
14-Sep Saturday 1:00 PM G07 G05 Murray North
14-Sep Saturday 1:00 PM G13 G12 Murray South
14-Sep Saturday 2:00 PM G10 G04 Murray South
 Division: U12B
14-Sep Saturday 9:00 AM B03 B01 Bayside (U12B)
14-Sep Saturday 10:15 AM B08 B06 Bayside (U12B)
14-Sep Saturday 11:30 AM B04 B02 Bayside (U12B)
14-Sep Saturday 12:45 PM B07 B05 Bayside (U12B)
 Division: U12G
14-Sep Saturday 12:30 PM G04 G02 BHS Backfield (U12G)
14-Sep Saturday 1:45 PM G07 G05 BHS Backfield (U12G)
14-Sep Saturday 3:00 PM G08 G06 BHS Backfield (U12G)
14-Sep Saturday 4:15 PM G03 G01 BHS Backfield (U12G)
 Division: U14B
14-Sep Saturday 10:40 AM B06 B04 Franklin
14-Sep Saturday 12:00 PM B05 B01 Franklin
14-Sep Saturday 1:20 PM B02 B03 Franklin
 Division: U14G
14-Sep Saturday 8:00 AM HB-U14GH01 G04 Franklin
14-Sep Saturday 9:20 AM G05 G01 Franklin
14-Sep Saturday 2:40 PM G02 G03 Franklin
14-Sep Saturday 4:00 PM G06 G04 Franklin



Date Day Time Home Visitor Field
 Division: U14B
15-Sep Sunday 12:15 PM HB-U14BH02 HB-U14BH03 North School (U14)
15-Sep Sunday 1:45 PM HB-U14BH05 HB-U14BH04 North School (U14)
 Division: U14G
15-Sep Sunday 9:15 AM HB-U14GH04 HB-U14GH02 North School (U14)
15-Sep Sunday 10:45 AM HB-U14GH03 HB-U14GH05 North School (U14)



Date Day Time Home Visitor Field
 Division: U05B
21-Sep Saturday 8:30 AM B02 B03 Village Park
21-Sep Saturday 1:00 PM B01 B04 Village Park
 Division: U05G
21-Sep Saturday 10:00 AM G02 G03 Village Park
21-Sep Saturday 11:30 AM G01 G04 Village Park
 Division: U06B
21-Sep Saturday 11:30 AM B03 B04 Ray Park
21-Sep Saturday 12:30 PM B06 B02 Ray Park
21-Sep Saturday 1:30 PM B05 B01 Ray Park
 Division: U06G
21-Sep Saturday 8:30 AM G05 G01 Ray Park
21-Sep Saturday 9:30 AM G06 G02 Ray Park
21-Sep Saturday 10:30 AM G03 G04 Ray Park
 Division: U07B
21-Sep Saturday 8:30 AM B05 B12 Washington Field 3
21-Sep Saturday 9:30 AM B07 B11 Washington Field 3
21-Sep Saturday 10:30 AM B03 B04 Washington Field 3
21-Sep Saturday 11:30 AM B06 B02 Washington Field 3
21-Sep Saturday 12:30 PM B09 B10 Washington Field 3
21-Sep Saturday 1:30 PM B01 B08 Washington Field 3
 Division: U07G
21-Sep Saturday 8:30 AM G04 G09 Washington Field 4
21-Sep Saturday 9:30 AM G13 G05 Washington Field 4
21-Sep Saturday 10:30 AM G06 G10 Washington Field 4
21-Sep Saturday 11:30 AM G01 G08 Washington Field 4
21-Sep Saturday 11:30 AM G11 G03 Washington Field 5
21-Sep Saturday 12:30 PM G12 G02 Washington Field 4
21-Sep Saturday 12:30 PM G14 G07 Washington Field 5
 Division: U08B
21-Sep Saturday 8:30 AM B14 B07 Washington Field 1
21-Sep Saturday 8:30 AM B12 B02 Washington Field 5
21-Sep Saturday 9:30 AM B06 B10 Washington Field 1
21-Sep Saturday 9:30 AM B04 B09 Washington Field 5
21-Sep Saturday 10:30 AM B01 B08 Washington Field 1
21-Sep Saturday 10:30 AM B13 B05 Washington Field 5
21-Sep Saturday 11:30 AM B11 B03 Washington Field 1
 Division: U08G
21-Sep Saturday 8:30 AM G09 G10 Washington Field 2
21-Sep Saturday 9:30 AM G07 G11 Washington Field 2
21-Sep Saturday 10:30 AM G03 G04 Washington Field 2
21-Sep Saturday 11:30 AM G06 G02 Washington Field 2
21-Sep Saturday 12:30 PM G05 G12 Washington Field 2
21-Sep Saturday 1:30 PM G01 G08 Washington Field 2
 Division: U10B
21-Sep Saturday 8:00 AM B07 B11 Murray South
21-Sep Saturday 9:00 AM B15 B16 Murray North
21-Sep Saturday 9:00 AM B10 B13 Murray South
21-Sep Saturday 10:00 AM B01 B04 Murray North
21-Sep Saturday 10:00 AM B12 B02 Murray South
21-Sep Saturday 11:00 AM B09 B14 Murray South
21-Sep Saturday 12:00 PM B05 B08 Murray North
21-Sep Saturday 3:00 PM B06 B03 Murray North
 Division: U10G
21-Sep Saturday 8:00 AM G13 G05 Murray North
21-Sep Saturday 11:00 AM G14 G07 Murray North
21-Sep Saturday 12:00 PM G12 G02 Murray South
21-Sep Saturday 1:00 PM G06 G10 Murray North
21-Sep Saturday 1:00 PM G04 G09 Murray South
21-Sep Saturday 2:00 PM G11 G03 Murray North
21-Sep Saturday 2:00 PM G01 G08 Murray South
 Division: U12B
21-Sep Saturday 12:30 PM B06 B07 BHS Backfield (U12B)
21-Sep Saturday 1:45 PM B05 B08 BHS Backfield (U12B)
21-Sep Saturday 3:00 PM B02 B03 BHS Backfield (U12B)
21-Sep Saturday 4:15 PM B01 B04 BHS Backfield (U12B)
 Division: U12G
21-Sep Saturday 9:00 AM G01 G04 Bayside (U12G)
21-Sep Saturday 10:15 AM G06 G07 Bayside (U12G)
21-Sep Saturday 11:30 AM G02 G03 Bayside (U12G)
21-Sep Saturday 12:45 PM G05 G08 Bayside (U12G)
 Division: U14B
21-Sep Saturday 9:20 AM B01 B06 Franklin
21-Sep Saturday 12:00 PM B04 B02 Franklin
21-Sep Saturday 12:15 PM HB-U14BH03 HB-U14BH04 North School (U14)
21-Sep Saturday 1:20 PM B03 B05 Franklin
21-Sep Saturday 1:45 PM HB-U14BH05 B06 North School (U14)
21-Sep Saturday 2:00 PM HB-U14BH01 HB-U14BH02 SMHS (U14B)
 Division: U14G
21-Sep Saturday 8:00 AM HB-U14GH05 G01 Franklin
21-Sep Saturday 9:15 AM HB-U14GH01 HB-U14GH02 North School (U14)
21-Sep Saturday 10:40 AM G01 G06 Franklin
21-Sep Saturday 10:45 AM HB-U14GH04 HB-U14GH03 North School (U14)
21-Sep Saturday 2:40 PM G05 G03 Franklin
21-Sep Saturday 4:00 PM G04 G02 Franklin



Date Day Time Home Visitor Field
 Division: U05B
28-Sep Saturday 8:30 AM B02 B01 Village Park
28-Sep Saturday 11:30 AM B04 B03 Village Park
 Division: U05G
28-Sep Saturday 10:00 AM G02 G01 Village Park
28-Sep Saturday 1:00 PM G04 G03 Village Park
 Division: U06B
28-Sep Saturday 9:30 AM B06 B05 Ray Park
28-Sep Saturday 11:30 AM B01 B03 Ray Park
28-Sep Saturday 1:30 PM B04 B02 Ray Park
 Division: U06G
28-Sep Saturday 8:30 AM G06 G05 Ray Park
28-Sep Saturday 10:30 AM G04 G02 Ray Park
28-Sep Saturday 12:30 PM G01 G03 Ray Park
 Division: U07B
28-Sep Saturday 8:30 AM B06 B07 Washington Field 3
28-Sep Saturday 9:30 AM B08 B10 Washington Field 3
28-Sep Saturday 10:30 AM B09 B05 Washington Field 3
28-Sep Saturday 11:30 AM B04 B11 Washington Field 3
28-Sep Saturday 12:30 PM B03 B12 Washington Field 3
28-Sep Saturday 1:30 PM B01 B02 Washington Field 3
 Division: U07G
28-Sep Saturday 8:30 AM G02 G05 Washington Field 4
28-Sep Saturday 9:30 AM G11 G09 Washington Field 4
28-Sep Saturday 10:30 AM G14 G12 Washington Field 4
28-Sep Saturday 11:30 AM G01 G04 Washington Field 4
28-Sep Saturday 11:30 AM G06 G08 Washington Field 5
28-Sep Saturday 12:30 PM G13 G10 Washington Field 4
28-Sep Saturday 12:30 PM G03 G07 Washington Field 5
 Division: U08B
28-Sep Saturday 8:30 AM B14 B12 Washington Field 1
28-Sep Saturday 8:30 AM B01 B04 Washington Field 5
28-Sep Saturday 9:30 AM B03 B07 Washington Field 1
28-Sep Saturday 9:30 AM B13 B10 Washington Field 5
28-Sep Saturday 10:30 AM B11 B09 Washington Field 1
28-Sep Saturday 10:30 AM B02 B05 Washington Field 5
28-Sep Saturday 11:30 AM B06 B08 Washington Field 1
 Division: U08G
28-Sep Saturday 8:30 AM G01 G02 Washington Field 2
28-Sep Saturday 9:30 AM G09 G05 Washington Field 2
28-Sep Saturday 10:30 AM G06 G07 Washington Field 2
28-Sep Saturday 11:30 AM G03 G12 Washington Field 2
28-Sep Saturday 12:30 PM G08 G10 Washington Field 2
28-Sep Saturday 1:30 PM G04 G11 Washington Field 2
 Division: U10B
28-Sep Saturday 8:00 AM B09 B05 Murray South
28-Sep Saturday 9:00 AM B03 B07 Murray South
28-Sep Saturday 10:00 AM B12 B08 Murray North
28-Sep Saturday 10:00 AM B14 B15 Murray South
28-Sep Saturday 11:00 AM B04 B16 Murray North
28-Sep Saturday 11:00 AM B11 B10 Murray South
28-Sep Saturday 1:00 PM B02 B13 Murray South
28-Sep Saturday 2:00 PM B01 B06 Murray South
 Division: U10G
28-Sep Saturday 8:00 AM G03 G07 Murray North
28-Sep Saturday 9:00 AM G14 G12 Murray North
28-Sep Saturday 12:00 PM G13 G10 Murray North
28-Sep Saturday 12:00 PM G01 G04 Murray South
28-Sep Saturday 1:00 PM G11 G09 Murray North
28-Sep Saturday 2:00 PM G06 G08 Murray North
28-Sep Saturday 3:00 PM G02 G05 Murray South
 Division: U12B
28-Sep Saturday 9:00 AM B08 B04 Bayside (U12B)
28-Sep Saturday 10:15 AM B05 B01 Bayside (U12B)
28-Sep Saturday 11:30 AM B07 B03 Bayside (U12B)
28-Sep Saturday 12:45 PM B06 B02 Bayside (U12B)
 Division: U12G
28-Sep Saturday 12:30 PM G07 G03 BHS Backfield (U12G)
28-Sep Saturday 1:45 PM G08 G04 BHS Backfield (U12G)
28-Sep Saturday 3:00 PM G05 G01 BHS Backfield (U12G)
28-Sep Saturday 4:15 PM G06 G02 BHS Backfield (U12G)
 Division: U14B
28-Sep Saturday 8:00 AM B05 HB-U14BH02 Franklin
28-Sep Saturday 10:45 AM HB-U14BH04 B03 North School (U14)
28-Sep Saturday 1:20 PM B04 HB-U14BH03 Franklin
28-Sep Saturday 1:45 PM HB-U14BH01 B01 North School (U14)
28-Sep Saturday 2:00 PM HB-U14BH05 HB-U14BH02 SMHS (U14B)
28-Sep Saturday 2:40 PM B06 B02 Franklin
 Division: U14G
28-Sep Saturday 9:15 AM HB-U14GH02 G06 North School (U14)
28-Sep Saturday 9:20 AM HB-U14GH04 G03 Franklin
28-Sep Saturday 10:40 AM G01 G04 Franklin
28-Sep Saturday 12:00 PM G03 HB-U14GH01 Franklin
28-Sep Saturday 12:15 PM HB-U14GH03 G05 North School (U14)
28-Sep Saturday 4:00 PM G02 HB-U14GH05 Franklin



Date Day Time Home Visitor Field
 Division: U05B
5-Oct Saturday 10:00 AM B01 B03 Village Park
5-Oct Saturday 1:00 PM B02 B04 Village Park
 Division: U05G
5-Oct Saturday 8:30 AM G02 G04 Village Park
5-Oct Saturday 11:30 AM G01 G03 Village Park
 Division: U06B
5-Oct Saturday 10:30 AM B01 B04 Ray Park
5-Oct Saturday 11:30 AM B02 B05 Ray Park
5-Oct Saturday 12:30 PM B03 B06 Ray Park
 Division: U06G
5-Oct Saturday 8:30 AM G01 G04 Ray Park
5-Oct Saturday 9:30 AM G03 G06 Ray Park
5-Oct Saturday 1:30 PM G02 G05 Ray Park
 Division: U07B
5-Oct Saturday 8:30 AM B10 B06 Washington Field 3
5-Oct Saturday 9:30 AM B11 B12 Washington Field 3
5-Oct Saturday 10:30 AM B07 B08 Washington Field 3
5-Oct Saturday 11:30 AM B02 B03 Washington Field 3
5-Oct Saturday 12:30 PM B05 B01 Washington Field 3
5-Oct Saturday 1:30 PM B04 B09 Washington Field 3
 Division: U07G
5-Oct Saturday 8:30 AM G14 G02 Washington Field 4
5-Oct Saturday 9:30 AM G05 G12 Washington Field 4
5-Oct Saturday 9:30 AM G08 G11 Washington Field 5
5-Oct Saturday 10:30 AM G09 G07 Washington Field 4
5-Oct Saturday 10:30 AM G13 G04 Washington Field 5
5-Oct Saturday 11:30 AM G10 G03 Washington Field 4
5-Oct Saturday 12:30 PM G01 G06 Washington Field 4
 Division: U08B
5-Oct Saturday 8:30 AM B09 B07 Washington Field 1
5-Oct Saturday 8:30 AM B08 B11 Washington Field 5
5-Oct Saturday 9:30 AM B01 B06 Washington Field 1
5-Oct Saturday 10:30 AM B10 B03 Washington Field 1
5-Oct Saturday 11:30 AM B13 B04 Washington Field 1
5-Oct Saturday 11:30 AM B05 B12 Washington Field 5
5-Oct Saturday 12:30 PM B14 B02 Washington Field 5
 Division: U08G
5-Oct Saturday 8:30 AM G11 G12 Washington Field 2
5-Oct Saturday 9:30 AM G10 G06 Washington Field 2
5-Oct Saturday 10:30 AM G02 G03 Washington Field 2
5-Oct Saturday 11:30 AM G05 G01 Washington Field 2
5-Oct Saturday 12:30 PM G04 G09 Washington Field 2
5-Oct Saturday 1:30 PM G07 G08 Washington Field 2
 Division: U10B
5-Oct Saturday 8:00 AM B16 B10 Murray North
5-Oct Saturday 8:00 AM B03 B12 Murray South
5-Oct Saturday 9:00 AM B05 B01 Murray North
5-Oct Saturday 10:00 AM B06 B15 Murray North
5-Oct Saturday 11:00 AM B08 B07 Murray North
5-Oct Saturday 1:00 PM B14 B02 Murray North
5-Oct Saturday 2:00 PM B13 B04 Murray North
5-Oct Saturday 2:00 PM B09 B11 Murray South
 Division: U10G
5-Oct Saturday 9:00 AM G01 G06 Murray South
5-Oct Saturday 10:00 AM G05 G12 Murray South
5-Oct Saturday 11:00 AM G14 G02 Murray South
5-Oct Saturday 12:00 PM G09 G07 Murray North
5-Oct Saturday 12:00 PM G08 G11 Murray South
5-Oct Saturday 1:00 PM G13 G04 Murray South
5-Oct Saturday 3:00 PM G10 G03 Murray North
 Division: U12B
5-Oct Saturday 12:30 PM B02 B05 BHS Backfield (U12B)
5-Oct Saturday 1:45 PM B04 B07 BHS Backfield (U12B)
5-Oct Saturday 3:00 PM B01 B06 BHS Backfield (U12B)
5-Oct Saturday 4:15 PM B03 B08 BHS Backfield (U12B)
 Division: U12G
5-Oct Saturday 9:00 AM G08 G05 Bayside (U12G)
5-Oct Saturday 10:15 AM G03 G04 Bayside (U12G)
5-Oct Saturday 11:30 AM G01 G02 Bayside (U12G)
5-Oct Saturday 12:45 PM G07 G06 Bayside (U12G)
 Division: U14B
5-Oct Saturday 9:20 AM B04 B05 Franklin
5-Oct Saturday 10:45 AM HB-U14BH05 B03 North School (U14)
5-Oct Saturday 12:00 PM B06 HB-U14BH04 Franklin
5-Oct Saturday 1:20 PM B05 HB-U14BH01 Franklin
5-Oct Saturday 2:00 PM HB-U14BH03 B02 SMHS (U14B)
5-Oct Saturday 2:40 PM B01 HB-U14BH02 Franklin
 Division: U14G
5-Oct Saturday 8:00 AM HB-U14GH03 G06 Franklin
5-Oct Saturday 9:15 AM HB-U14GH02 G03 North School (U14)
5-Oct Saturday 10:40 AM G02 G01 Franklin
5-Oct Saturday 12:15 PM HB-U14GH01 HB-U14GH04 North School (U14)
5-Oct Saturday 1:45 PM HB-U14GH05 G06 North School (U14)
5-Oct Saturday 4:00 PM G04 G05 Franklin



Date Day Time Home Visitor Field
 Division: U05B
12-Oct Saturday 8:30 AM B04 B01 Village Park
12-Oct Saturday 1:00 PM B03 B02 Village Park
 Division: U05G
12-Oct Saturday 10:00 AM G04 G01 Village Park
12-Oct Saturday 11:30 AM G03 G02 Village Park
 Division: U06B
12-Oct Saturday 8:30 AM B06 B04 Ray Park
12-Oct Saturday 9:30 AM B02 B01 Ray Park
12-Oct Saturday 10:30 AM B05 B03 Ray Park
 Division: U06G
12-Oct Saturday 11:30 AM G05 G03 Ray Park
12-Oct Saturday 12:30 PM G06 G04 Ray Park
12-Oct Saturday 1:30 PM G02 G01 Ray Park
 Division: U07B
12-Oct Saturday 8:30 AM B04 B02 Washington Field 3
12-Oct Saturday 9:30 AM B09 B01 Washington Field 3
12-Oct Saturday 10:30 AM B10 B03 Washington Field 3
12-Oct Saturday 11:30 AM B05 B08 Washington Field 3
12-Oct Saturday 12:30 PM B07 B12 Washington Field 3
12-Oct Saturday 1:30 PM B11 B06 Washington Field 3
 Division: U07G
12-Oct Saturday 8:30 AM G11 G06 Washington Field 4
12-Oct Saturday 9:30 AM G09 G12 Washington Field 4
12-Oct Saturday 9:30 AM G07 G10 Washington Field 5
12-Oct Saturday 10:30 AM G03 G01 Washington Field 4
12-Oct Saturday 10:30 AM G05 G14 Washington Field 5
12-Oct Saturday 11:30 AM G08 G13 Washington Field 4
12-Oct Saturday 12:30 PM G04 G02 Washington Field 4
 Division: U08B
12-Oct Saturday 8:30 AM B05 B14 Washington Field 1
12-Oct Saturday 8:30 AM B03 B01 Washington Field 5
12-Oct Saturday 9:30 AM B04 B02 Washington Field 1
12-Oct Saturday 10:30 AM B09 B12 Washington Field 1
12-Oct Saturday 11:30 AM B07 B10 Washington Field 1
12-Oct Saturday 11:30 AM B08 B13 Washington Field 5
12-Oct Saturday 12:30 PM B11 B06 Washington Field 5
 Division: U08G
12-Oct Saturday 8:30 AM G04 G02 Washington Field 2
12-Oct Saturday 9:30 AM G10 G03 Washington Field 2
12-Oct Saturday 10:30 AM G05 G08 Washington Field 2
12-Oct Saturday 11:30 AM G11 G06 Washington Field 2
12-Oct Saturday 12:30 PM G09 G01 Washington Field 2
12-Oct Saturday 1:30 PM G07 G12 Washington Field 2
 Division: U10B
12-Oct Saturday 9:00 AM B12 B11 Murray North
12-Oct Saturday 10:00 AM B03 B09 Murray South
12-Oct Saturday 11:00 AM B04 B05 Murray North
12-Oct Saturday 11:00 AM B13 B14 Murray South
12-Oct Saturday 12:00 PM B07 B01 Murray North
12-Oct Saturday 12:00 PM B10 B08 Murray South
12-Oct Saturday 2:00 PM B16 B06 Murray South
12-Oct Saturday 3:00 PM B02 B15 Murray North
 Division: U10G
12-Oct Saturday 8:00 AM G09 G12 Murray North
12-Oct Saturday 8:00 AM G07 G10 Murray South
12-Oct Saturday 9:00 AM G08 G13 Murray South
12-Oct Saturday 10:00 AM G11 G06 Murray North
12-Oct Saturday 1:00 PM G04 G02 Murray North
12-Oct Saturday 1:00 PM G05 G14 Murray South
12-Oct Saturday 2:00 PM G03 G01 Murray North
 Division: U12B
12-Oct Saturday 9:00 AM B01 B08 Bayside (U12B)
12-Oct Saturday 10:15 AM B02 B07 Bayside (U12B)
12-Oct Saturday 11:30 AM B03 B06 Bayside (U12B)
12-Oct Saturday 12:45 PM B04 B05 Bayside (U12B)
 Division: U12G
12-Oct Saturday 12:30 PM G03 G06 BHS Backfield (U12G)
12-Oct Saturday 1:45 PM G01 G08 BHS Backfield (U12G)
12-Oct Saturday 3:00 PM G04 G05 BHS Backfield (U12G)
12-Oct Saturday 4:15 PM G02 G07 BHS Backfield (U12G)
 Division: U14B
12-Oct Saturday 8:00 AM B02 HB-U14BH05 Franklin
12-Oct Saturday 9:20 AM HB-U14BH03 B03 Franklin
12-Oct Saturday 12:00 PM B03 HB-U14BH01 Franklin
12-Oct Saturday 1:20 PM B01 B04 Franklin
12-Oct Saturday 1:45 PM HB-U14BH02 B06 North School (U14)
12-Oct Saturday 2:00 PM HB-U14BH04 B05 SMHS (U14B)
 Division: U14G
12-Oct Saturday 9:15 AM HB-U14GH05 G05 North School (U14)
12-Oct Saturday 10:40 AM G03 G04 Franklin
12-Oct Saturday 10:45 AM HB-U14GH04 G06 North School (U14)
12-Oct Saturday 12:15 PM HB-U14GH03 HB-U14GH01 North School (U14)
12-Oct Saturday 2:40 PM G02 HB-U14GH03 Franklin
12-Oct Saturday 4:00 PM G01 HB-U14GH02 Franklin



Date Day Time Home Visitor Field
 Division: U05B
19-Oct Saturday 10:00 AM B04 B03 Village Park
19-Oct Saturday 11:30 AM B01 B02 Village Park
 Division: U05G
19-Oct Saturday 8:30 AM G04 G03 Village Park
19-Oct Saturday 1:00 PM G01 G02 Village Park
 Division: U06B
19-Oct Saturday 9:30 AM B02 B03 Ray Park
19-Oct Saturday 11:30 AM B04 B05 Ray Park
19-Oct Saturday 1:30 PM B01 B06 Ray Park
 Division: U06G
19-Oct Saturday 8:30 AM G02 G03 Ray Park
19-Oct Saturday 10:30 AM G01 G06 Ray Park
19-Oct Saturday 12:30 PM G04 G05 Ray Park
 Division: U07B
19-Oct Saturday 8:30 AM B01 B06 Washington Field 3
19-Oct Saturday 9:30 AM B10 B04 Washington Field 3
19-Oct Saturday 10:30 AM B12 B02 Washington Field 3
19-Oct Saturday 11:30 AM B09 B07 Washington Field 3
19-Oct Saturday 12:30 PM B11 B08 Washington Field 3
19-Oct Saturday 1:30 PM B05 B03 Washington Field 3
 Division: U07G
19-Oct Saturday 8:30 AM G12 G08 Washington Field 4
19-Oct Saturday 9:30 AM G06 G04 Washington Field 4
19-Oct Saturday 10:30 AM G07 G13 Washington Field 4
19-Oct Saturday 10:30 AM G10 G09 Washington Field 5
19-Oct Saturday 11:30 AM G03 G14 Washington Field 4
19-Oct Saturday 12:30 PM G02 G11 Washington Field 4
19-Oct Saturday 12:30 PM G05 G01 Washington Field 5
 Division: U08B
19-Oct Saturday 8:30 AM B05 B01 Washington Field 1
19-Oct Saturday 8:30 AM B10 B09 Washington Field 5
19-Oct Saturday 9:30 AM B07 B13 Washington Field 1
19-Oct Saturday 9:30 AM B02 B11 Washington Field 5
19-Oct Saturday 10:30 AM B06 B04 Washington Field 1
19-Oct Saturday 11:30 AM B14 B08 Washington Field 1
19-Oct Saturday 11:30 AM B03 B12 Washington Field 5
 Division: U08G
19-Oct Saturday 8:30 AM G11 G08 Washington Field 2
19-Oct Saturday 9:30 AM G12 G02 Washington Field 2
19-Oct Saturday 10:30 AM G09 G07 Washington Field 2
19-Oct Saturday 11:30 AM G10 G04 Washington Field 2
19-Oct Saturday 12:30 PM G01 G06 Washington Field 2
19-Oct Saturday 1:30 PM G05 G03 Washington Field 2
 Division: U10B
19-Oct Saturday 8:00 AM B15 B04 Murray South
19-Oct Saturday 9:00 AM B16 B02 Murray North
19-Oct Saturday 10:00 AM B07 B13 Murray North
19-Oct Saturday 11:00 AM B01 B08 Murray North
19-Oct Saturday 12:00 PM B14 B12 Murray North
19-Oct Saturday 12:00 PM B06 B09 Murray South
19-Oct Saturday 2:00 PM B11 B05 Murray South
19-Oct Saturday 3:00 PM B10 B03 Murray North
 Division: U10G
19-Oct Saturday 8:00 AM G10 G09 Murray North
19-Oct Saturday 9:00 AM G03 G12 Murray South
19-Oct Saturday 10:00 AM G07 G13 Murray South
19-Oct Saturday 11:00 AM G06 G04 Murray South
19-Oct Saturday 1:00 PM G05 G01 Murray North
19-Oct Saturday 1:00 PM G02 G11 Murray South
19-Oct Saturday 2:00 PM G14 G08 Murray North
 Division: U12B
19-Oct Saturday 12:30 PM B05 B03 BHS Backfield (U12B)
19-Oct Saturday 1:45 PM B08 B02 BHS Backfield (U12B)
19-Oct Saturday 3:00 PM B07 B01 BHS Backfield (U12B)
19-Oct Saturday 4:15 PM B06 B04 BHS Backfield (U12B)
 Division: U12G
19-Oct Saturday 9:00 AM G05 G03 Bayside (U12G)
19-Oct Saturday 10:15 AM G07 G01 Bayside (U12G)
19-Oct Saturday 11:30 AM G08 G02 Bayside (U12G)
19-Oct Saturday 12:45 PM G06 G04 Bayside (U12G)
 Division: U14B
19-Oct Saturday 8:00 AM B04 HB-U14BH05 Franklin
19-Oct Saturday 10:40 AM B02 HB-U14BH01 Franklin
19-Oct Saturday 12:00 PM B03 HB-U14BH02 Franklin
19-Oct Saturday 1:20 PM B01 HB-U14BH03 Franklin
19-Oct Saturday 2:00 PM HB-U14BH01 HB-U14BH04 SMHS (U14B)
19-Oct Saturday 4:00 PM B05 B06 Franklin
 Division: U14G
19-Oct Saturday 9:15 AM HB-U14GH04 G04 North School (U14)
19-Oct Saturday 9:20 AM G03 HB-U14GH05 Franklin
19-Oct Saturday 10:45 AM HB-U14GH02 G02 North School (U14)
19-Oct Saturday 12:15 PM HB-U14GH03 G01 North School (U14)
19-Oct Saturday 1:45 PM HB-U14GH01 HB-U14GH05 North School (U14)
19-Oct Saturday 2:40 PM G05 G06 Franklin



Date Day Time Home Visitor Field
 Division: U05B
26-Oct Saturday 8:30 AM B02 B04 Village Park
26-Oct Saturday 10:00 AM B03 B01 Village Park
 Division: U05G
26-Oct Saturday 11:30 AM G02 G04 Village Park
26-Oct Saturday 1:00 PM G03 G01 Village Park
 Division: U06B
26-Oct Saturday 8:30 AM B05 B02 Ray Park
26-Oct Saturday 9:30 AM B03 B01 Ray Park
26-Oct Saturday 11:30 AM B04 B06 Ray Park
 Division: U06G
26-Oct Saturday 10:30 AM G03 G01 Ray Park
26-Oct Saturday 12:30 PM G05 G02 Ray Park
26-Oct Saturday 1:30 PM G04 G06 Ray Park
 Division: U07B
26-Oct Saturday 8:30 AM B11 B03 Washington Field 3
26-Oct Saturday 9:30 AM B02 B07 Washington Field 3
26-Oct Saturday 10:30 AM B06 B09 Washington Field 3
26-Oct Saturday 11:30 AM B05 B10 Washington Field 3
26-Oct Saturday 12:30 PM B01 B04 Washington Field 3
26-Oct Saturday 1:30 PM B12 B08 Washington Field 3
 Division: U07G
26-Oct Saturday 8:30 AM G09 G14 Washington Field 4
26-Oct Saturday 8:30 AM G11 G13 Washington Field 5
26-Oct Saturday 9:30 AM G08 G04 Washington Field 4
26-Oct Saturday 9:30 AM G12 G10 Washington Field 5
26-Oct Saturday 10:30 AM G05 G06 Washington Field 4
26-Oct Saturday 11:30 AM G07 G01 Washington Field 4
26-Oct Saturday 12:30 PM G02 G03 Washington Field 4
 Division: U08B
26-Oct Saturday 8:30 AM B02 B03 Washington Field 1
26-Oct Saturday 9:30 AM B11 B13 Washington Field 1
26-Oct Saturday 10:30 AM B08 B04 Washington Field 1
26-Oct Saturday 10:30 AM B12 B10 Washington Field 5
26-Oct Saturday 11:30 AM B09 B14 Washington Field 1
26-Oct Saturday 11:30 AM B05 B06 Washington Field 5
26-Oct Saturday 12:30 PM B07 B01 Washington Field 5
 Division: U08G
26-Oct Saturday 8:30 AM G02 G07 Washington Field 2
26-Oct Saturday 9:30 AM G01 G04 Washington Field 2
26-Oct Saturday 10:30 AM G12 G08 Washington Field 2
26-Oct Saturday 11:30 AM G05 G10 Washington Field 2
26-Oct Saturday 12:30 PM G11 G03 Washington Field 2
26-Oct Saturday 1:30 PM G06 G09 Washington Field 2
 Division: U10B
26-Oct Saturday 8:00 AM B09 B01 Murray North
26-Oct Saturday 9:00 AM B15 B08 Murray South
26-Oct Saturday 11:00 AM B11 B16 Murray North
26-Oct Saturday 11:00 AM B12 B13 Murray South
26-Oct Saturday 1:00 PM B06 B04 Murray North
26-Oct Saturday 1:00 PM B05 B10 Murray South
26-Oct Saturday 2:00 PM B07 B14 Murray North
26-Oct Saturday 2:00 PM B02 B03 Murray South
 Division: U10G
26-Oct Saturday 8:00 AM G11 G13 Murray South
26-Oct Saturday 9:00 AM G02 G03 Murray North
26-Oct Saturday 10:00 AM G08 G04 Murray North
26-Oct Saturday 10:00 AM G09 G14 Murray South
26-Oct Saturday 12:00 PM G05 G06 Murray North
26-Oct Saturday 12:00 PM G07 G01 Murray South
26-Oct Saturday 3:00 PM G12 G10 Murray North
 Division: U12B
26-Oct Saturday 8:30 AM B08 B07 Bayside (U12B)
26-Oct Saturday 9:45 AM B06 B03 Bayside (U12B)
26-Oct Saturday 11:00 AM B05 B04 Bayside (U12B)
26-Oct Saturday 12:15 PM B02 B01 Bayside (U12B)
 Division: U12G
26-Oct Saturday 12:30 PM G05 G04 BHS Backfield (U12G)
26-Oct Saturday 1:45 PM G06 G03 BHS Backfield (U12G)
26-Oct Saturday 3:00 PM G07 G08 BHS Backfield (U12G)
26-Oct Saturday 4:15 PM G02 G01 BHS Backfield (U12G)
 Division: U14B
26-Oct Saturday 8:00 AM B06 HB-U14BH03 Franklin
26-Oct Saturday 10:40 AM B02 HB-U14BH02 Franklin
26-Oct Saturday 12:15 PM HB-U14BH04 B01 North School (U14)
26-Oct Saturday 1:20 PM B05 HB-U14BH05 Franklin
26-Oct Saturday 1:45 PM HB-U14BH03 HB-U14BH01 North School (U14)
26-Oct Saturday 4:00 PM B04 B03 Franklin
 Division: U14G
26-Oct Saturday 9:15 AM HB-U14GH02 HB-U14GH03 North School (U14)
26-Oct Saturday 9:20 AM G06 G03 Franklin
26-Oct Saturday 10:45 AM HB-U14GH01 G02 North School (U14)
26-Oct Saturday 12:00 PM G05 HB-U14GH04 Franklin
26-Oct Saturday 1:30 PM G01 HB-U14GH01 Bayside (U14)
26-Oct Saturday 2:40 PM G04 HB-U14GH05 Franklin



This page was last updated: Tuesday, September 3, 2013 at 9:38:24 PM
Copyright 2014 American Youth Soccer Organization Section 2, Area N, Region 63 Burlingame.

To unsubscribe: please send an email to registrar@burlingameayso.org and include the full names of all previous players and/or volunteers as we must update each record individually.